Collection: Juniper Moon Farm
-
Patagonia Organic Merino by Juniper Moon Farm
- Regular price
- $14.95
- Sale price
- $14.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Santa Cruz Organic Merino by Juniper Moon Farms
- Regular price
- $14.95
- Sale price
- $14.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Moonshine by Juniper Moon Farm
- Regular price
- $21.95
- Sale price
- $21.95
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per
Sold out -
Cumulus Rainbow by Juniper Moon Farm
- Regular price
- $24.95
- Sale price
- $24.95
- Regular price
-
$24.95 - Unit price
- per
Sold out -
Cumulus by Juniper Moon Farm
- Regular price
- from $14.00
- Sale price
- from $14.00
- Regular price
-
$21.95 - Unit price
- per
Sold out -
Herriot Great by Juniper Moon Farm
- Regular price
- $21.95
- Sale price
- $21.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
NEW! Patagonia Organic Merino Hand Paints
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nimbus Paints by Juniper Moon Farm
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
La Pampa Organic Merino from Juniper Moon Farms
- Regular price
- $14.95
- Sale price
- $14.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nimbus by Juniper Moon Farm
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bettina Pullover Pattern by Melissa Leapman
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Michele High-Neck Pullover pattern by Melissa Leapman
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Marnesba Top pattern By Melissa Leapman
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Merle Beret & Wristlet by Claudia Wersing Pattern
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Josette Hat, Cowl, & Fingerless Mitts by Melissa Leapman Pattern
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out